Bookmark and Share

ZLEPŠILI SE A BODY ZŮSTALY DOMA

Vydáno dne 19. 09. 2016 (3550 x přečteno)

Strážov po zlepšeném výkonu porazil svého obávaného soupeře ze Spáleného Poříčí a odčinil tak svojí prohru z minulé, pokažené pouťové neděli s Měčínem. Chlapci děkujem!  Stestřih branek dále v článku, Sestřih z utkání vyžaduje čas, připravuje se ke zveřejnění nejpozději v úterý ! Více na www.fotbal-strazov.cz  


___________________________________________________________________

PO ZLEPŠENÉM VÝKONU ZŮSTALY BODY S OBÁVANÝM SOUPEŘEM ZASLOUŽENĚ DOMA

Kovodružstvo Strážov - Spálené Poříčí 2:1 (1:0)

Petr Presl , trenér Strážova : „ Utkání 4.kola mělo z pohledu domácích jiné parametry, než to před týdnem. Lepší byl pohyb hráčů po hřišti, nasazení i důraz v osobních soubojích. Střelce hostů Šefla velmi dobře pohlídal Milan Denk a i druhý krajní bek Jiří Hosnedl zahrál velmi dobře. Také proto inkasovali domácí jen jednou za přispění kluzkého terénu.
Do vedení se Strážov dostal po perfektní rychlé kombinaci na pravé straně, když přesný pas po úniku Jirky Flodra našel s absolutní přesností  pravačku nabíhajícího Davida Kološe. Po vyrovnávací brance hostů zajistil výhru domácích hlavou po perfektně zahraném rohovém kopu Jirky Flodra tentokrát kapitán týmu Michal Chaluš, který patřil po celé utkání k nejlepším na hřišti. Oporami týmu byla spolehlivá stoperská dvojice Čížek a Janka, kteří ze zadu dirigovali své mladší spoluhráče. Ostatní kluci předvedli také slušný výkon a tak i přes závěrečný tlak hostů pokládám vítězství za zasloužené.
Branky: 35. Kološ David, 74. Chaluš Michal - 54. Brudna Filip .Rozhodčí: Rada Jiří, 85 diváků .

 Další články

Galerie hráčů "A" týmu mužů

    Skupiny článků