Žáci

Turnaj starších přípravek ve Strážově 16.10.2016

Z pověření Okresního fotbalového svazu za účasti čtyř týmů uspořádal SK Kovodružstvo Strážov  již druhý turnaj pro starší přípravky. Vedle domácího týmu, se turnaje zúčastnily týmy Sokola Pačejov, Tatranu Dlouhá Ves a SRK Ž.Ruda.

foto-z-utkanifotoklip

 

POPRVÉ NA PODZIM DOMA, OPĚT ZA TŘI BODY

O POHÁR www.sumavanet.cz/fotbal starších žáků

Kovo Strážov - Svatobor Hrádek 4:0 (1:0)

Branky: 11. Heidenreich Dennis, 43. Svoboda Daniel, 56. Heidenreich Dennis, 64. Kalivoda Lukáš.  Rozhodčí: Petličarovský Ivan.

 

Poslední jarní turnaj přípravek ve Strážově

V sobotu proběhl na fotbalovém hřišti ve Strážově poslední jarní turnaj starších přípravek. Foto a video z turnaje bude zveřejněno dodatečně po zpraocvání.  Výsledky najdete zde.

POSLEDNÍ VÝSLEDKY TURNAJŮ PŘÍPRAVEK NAŠEHO KLUBU

Všechny dosavadní jarní výsledky přípravek SK Strážov

Žáci poprvé na jaře slavili vítězství

KOVO STRÁŽOV - SVATOBOR HRÁDEK 3:2 (1:1)          

Branky: 17. Chroust Matěj, 39. Chroust Matěj, 45. Heidenreich Dennis - 30. Špička Daniel, 55. Altman Petr

FOTO Z UTKÁNÍ STRÁŽOV - HRÁDEK  (hráno 8.5.2016)

STRÁŽOV BYL POŘADATELEM DVOU TURNAJŮ PŘÍPRAVEK

Z obou turnajů, které proběhly na fotbalovém hřišti ve Strážově v sobotu 30.4.2016 přinášíme výsledky a album fotofrafií. Video se zatím zpracovává a bude zveřejněno později.

NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI BUDE O VÍKENDU ŠRUMEC

Na fotbalovém hřišti ve Strážově bude o víkendu nebývalý šrumec. Již v sobotu dopoledne se v dalším turnaji pořádaným OFS Klatovy představí čtyři týmy (Strážov, Ž.Ruda, Sušice B a  Nýrsko B)  v kategorie starších přípravek. Odpoledne od 15:00 hodin se střetnou v turnaji mladších přípravek týmy Strážova, Nýrska a Bolešin. V neděli dopoledne hrají od 10:00 hodin žáci Strážova doma s vedoucím celkem okresního přeboru FC Švihov. Ty mládežnická klání slouží jako předkrm. Hlavní menu se bude podávat odpoledne, kdy v 16:00 hodin začne utkání mužů 1.B třídy STRÁŽOV – STARÝ PLZENEC ! Počasí již bude dobré, takže hurá o víkendu na hřiště!!

Ondra Chval si zahrál za okresní výběr

Ve středu 6.4. se okresní výběr žáků U12 OFS Klatovy zúčastnil v ročníku 2015/2016 již třetího turnaje výběrů okresů pořádaného Plzeňským krajským fotbalovým svazem. Na tomto turnaji měl i SK Kovodružstvo svého zástupce po té, kdy byl do reprezentace OFS Klatovy nominován Ondřej Chval. Je to první třešnička na dortu práce s "prcky" které se věnuje Broněk Majer, Václav Denk a nyní Josef Baštář se svým synem. Blahopřejeme a jen tak dál ! http://www.sumavanet.cz/fotbal/fr.asp… Fotka uživatele SK Kovodružstvo Strážov - fotbal žáci.

ZAKONČILI PODZIM CENNOU REMÍZOU

Lepší tečku za úspěšně zvládnutým průběhem podzimní části okresního přeboru žáků nemohl ani nově utvořený tým této věkové kategorie našeho klubu nemohl udělat. V posledním mistrovském zápase v tomto roce uspěl venku v duelu s lídrem tabulky  přeboru s FC Švihov . Strážovští žáci jako jediní  dokázali na podzim dokázali vydolovat  na tomto hřišti  velmi cenný bod. Blahopřejeme týmu nejen k tomuto úspěchu, ale také k přezimování na 3.místě tabulky.

FC ŠVIHOV - KOVO STRÁŽOV  0:0 (0:0) PK 3:1

Rozhodčí: Rubáš Jakub. Bez karet. Diváků 25.

SESTAVA  SK Strážov: D. Šmalcl – O. Chval, J. Volf, D. Bouberle, T. Červený, L. Kalivoda, D. Henindenreich, A. Rendl, T. Schwarz, V. Thurnvald, D. Svoboda – D. Šulda, R. Holub, M. Červený, Š. Hrach, Š. Svoboda, F. Klátil, D. Vácha. 

Zápis (sestavy) ZDE  

V SOUBOJI O TŘETÍ MÍSTO ZŮSTALY BODY VE STRÁŽOVĚ

Předposlední kole přeboru starších žáků se hrál  duel Strážov - Hradešice , který byl soubojem  o třetí místo a skončil výsledkem zcela stejným jako první vzájemný zápas, který se mezi těmito soupeři hrál 13.září ve Strážově 4:1 ve prospěch domácích žáků.

Žáci budou doma v neděli bojovat o třetí místo

V nedělním dopoledním duelu se na hřišti ve Strážově bude bojovat o třetí místo v průběžné tabulce okresního přeboru žáků. Domácí v tomto zápase se Sokolem Hradešice budou usilovat o to, aby na podzim na bronzovém stupínku ziskem tří bodů zůstali.

Žáci si polepšili na druhé místo

Po vítězství v Hrádku byl také doma stoprocentně úspěšný kolektiv starších žáků SK Kovodružstva Strážov. Nedělní výhrou si polepšil v tabulce , kde poskočil na druhé místo.

S FAVORITEM NA BODY NEDOSÁHLI

Po třech odehraných třech kolech se rýsuje favorit okresního přeboru starších žáků FC Švihov. Základ tohoto týmu tvoří kolektiv mladších žáků, který skončil v minulém ročníku OPMŽ na třetím místě. 

PŘIVEZLI PRVNÍ PODZIMNÍ BODY Z VENKU

Dvě vložená kola mají v podzimní termínové listině účastníci fotbalového okresního přeboru mladších a starších žáků  . První  z nich bylo sehráno  ve středu 23.září a žáci SK Kovodružstva Strážov byli úspěšní, když přivezli cenné první body v tomto ročníku ze hřiště soupeře, v tomto případě z Hrádku u Sušice.  Cestu za vítězstvím odstartoval v 11.minutě vedoucí brankou Radek Holub a tři body jistil v závěru zápasu Lukáš Kalivoda .

2.kolo OP žáků Hradešice-Strážov 4:1

Po úspěšném vstupu nově vytvořeného týmu starších žáků Strážova do okresního přeboru, kdy se doma radoval z přesvědčivé výhry nad SK Bolešiny 5:0 měl tento kolektiv úkol čestně obstát venku v Hradešicích. Domácí po výhře v Hrádku v úvodním kole byli favority a také tuto roli v samotném duelu splnili.

VYDAŘENÝ ÚVOD ŽÁKŮ - VYHRÁLI DOMA 5:0

Po roční pauze, kdy v minulém ročníku se OP starších žáků pro nezájem klubů nebyla tato soutěž v Pošumaví organizována  byl o víkendu rozehrán nový ročník . Hrací systém za účasti pěti týmů je každý s každým čtyřkolový. Na podzim i jaře se soupeři spolu střetnou vždy dvakrát doma a venku . V úvodním kole dominoval Strážov, který doma vysoko zvítězil nad SK Bolešiny. Brankovou úrodu měl i druhý duel v Hrádku ve kterém padlo sedm branek . Branková přestřelka v závěru zápasu skončila šťastně pro hosty z Hradešic, kteří  si připsali do tabulky tři body.    

ŽÁCI SE ROZLOUČILI REKORDNÍM VÍTĚZSTVÍM

SK STRÁŽOV - HAAS CHANOVICE 17:0 (0:0)  

Družstvo mladších žáků SK Strážov ukončilo tento ročník soutěže OP nástavbovou částí o 9. - 16. místo. místo. V jejím průběhu odehráli 8 zápasů a  všechny byly vítězné ! S tímto ročníkem se rozloučili v sobotním duelu na domácím hřišti rekordním vítězstvím 17:0. K tomuto úspěchu i k výkonům v průběhu letošní sezóny blahopřejeme !!!!! Branky: 6 - D.Svoboda(11.,23.,26.,37. a 53.), 3 - L.Kalivoda (6.,58.,59) , R.Houlub (16.,28. a 60.) 2 -  D.Hedenreich (18. a 35.),  1 -  F.Klátil (9.),  A.Rendl (42.) a   D.Bouberle (55.). Rozhodčí: Petrželková; Diváci: 30 

Sestava SK Kovo Strážov: D. Šmalcl – O. Chval, J. Volf, D. Bouberle, T. Červený, L. Kalivoda, D. Hedenreich, A. Rendl, T. Schwarz, R. Houlub, D. Svoboda, F. Klátil. 

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 77  Stránka: 

0123