Pozvánky

MUŽI ZAHÁJILI PŘÍPRAVU REMÍZOU S TJ MĚCHOLUPY

Tým mužů našeho klubu zahájil v neděli 28.2.2016 herní přípravu na jaro. V rámci této přípravy sehraje několik zápasů  na turnaji v Sušici.  Prvním soupeřem byl ambiciozní účastník okresního přeboru TJ Měcholupy. Zápas skončil dělbou bodů.

POZVÁNKA NA POSLEDNÍ LETOŠNÍ ZÁPAS

Svitne alespoň v posledním letošním soutěžním zápase jiskřička naděje pro jaro, ve kterém náš tým hostí v derby čtvrtý tým tabulky Sokol Měčín? Tento zápas se hraje netradičně již v sobotu a má začátek v 13:30 hodin. Chceme-li, jako že bezesporu ano, aby alespoň poslední letošní duel dopadl pro strážovský fotbal co nejlépe, pak při tom nesmíme chybět!!  Bohužel nelze k tomu, byť jiných případech ano, dodat  často užívané pořekadlo "konec dobrý všechno dobré". To vzhledem k podzimním výsledkům by bylo příliš zlehčení velkého problému, na který si tým mužů v této části soutěže zadělal. Nicméně i ta jiskřička naděje na záchranu, jako že existuje (hráči před sebou mají třináct jarních zápasů) je důvodem jí podpořit. A tomu budou  své příznivce potřebovat víc než kdykoliv jindy!!

V neděli 4.10. hostí doma Strážov Starý Smolivec

STRÁŽOV – STARÝ SMOLIVEC. Další, v pořadí již sedmý pokus Strážova o zisk prvního podzimního vítězství. Bude to ovšem proti soupeři nad kterým naposledy vyhrál právě doma před dva a půl rokem  snadné.

POZVÁNKA NA VÍKENDOVÝ FOTBAL VE STRÁŽOVĚ

MOŽNÉ PŘEHRÁNÍ VIDEA VE VYŠŠÍ KVALITĚ V ROZLIŠENÍ HD 720p PŘI PŘEPNUTÍ KVALITY NA  SPODNÍ LIŠTĚ VIDEA!!

Pozvánka utkání A týmu 15.6.2014 - 17:00 hod.


STRÁŽOV – ŠTĚNOVICE

Finále tohoto ročníku uvidí také Strážov. Bude to zápas  o šest bodů  ve kterém mají hosté nůž na krku. Nejlepším řešením by pro ně znamenalo vyhrát, ale to by bylo na úkor nebezpečí ohrožení Strážova a ten bude proti, nicméně bod by k definitivní jistotě  stačil. Možných variant vzhledem k ostatním výsledkům posledního kola je několik, proto nespekulovat a oba hrát na vítězství je tou variantou nejlepší.  Na tom může vydělat hlavně divák. Utkání začíná na Strážov netradičně až v 17:00 hodin  a to z důvodu nařízení řídícím svazem jednotného začátku pro všechny zápasy posledního kola

 

SK KOVODRUŽSTVO STRÁŽOV B - ARBO VELHARTICE

HŘIŠTĚ VE STRÁŽOVĚ.

SK KOVODRUŽSTVO  STRÁŽOV B - ARBO VELHARTICE

Mistrovské utkání III. třídy mužů

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 15  Stránka: 

0