Bookmark and Share

DO STRÁŽOVA SI JEZDÍ SOUPEŘI PRO BODY

Vydáno dne 26. 05. 2014 (2087 x přečteno)

STRÁŽOV B - MOCHTÍN B   2 : 6 (1 : 3)

Branky: 44. a 57. Míšek Lukáš - 10. a 65. Matoušek Milan, 24. Žiak Jan, 45. a 60.(PK) Flodr Jiří, 86. Špindler Viktor

Rozhodčí Stach Vladislav , ŽK 2:1, diváků 90.

Vaněk Josef

Předposlední domácí utkání této sezony sehrál Strážov B proti 2. celku tabulky a to Mochtínu B. Hosté se celkem rychle vytvořili dvoubrankový náskok a měli utkání pod kontrolou. Domácí se dostali do hry těsně před koncem 1. poločasu kdy snížil na 1 : 2 Míšek L., ale hosté vzápětí brankou opět zvýšili náskok na 1 : 3 a tím skončil i 1. poločas. Domácí se opět dostaly do hry v 57.min. kdy snížil na 2 : 3 Míšek L. Ovšem v 60.min hosté z pokutového kopu opět zvýšili své vedení na 2 : 4. Na to již domácí nedokázali odpovědět a ještě obdrželi 2 branky. Utkání tak skončilo jasným vítězstvím hostů v poměru 2 : 6. Domácím nelze upřít bojovnost, ale na hosty to bylo málo.

Sestava - Nový J., Franc J., Kalista K., Kolář M., Švůgr T., Kollross P(71.min. Novák T.) Šrámek P., Vacík J., Míšek L., Hosnedl J.(46.min. Presl A.), Vlach K.(74.min. Bouberle P.),