BLAHOPŘÁNÍ

Nestarší člen Sportovního klubu Josef Beran oslaví 3.sprna 87.narozeniny.

Pozvánka na nedělní fotbal

SK KOVODR. STRÁŽOV - TJ SOKOL ŠTĚNOVICE (16:00)

Hosté přijedou na hřiště o sestup bojujícího Strážova s výbornou vizitkou. Jedenáct zápasů za sebou neprohráli a tato úspěšná série je vynesla v tabulce až na třetí místo. Úspěšnou, i když již ne tak bohatou sérii mají za sebou na jaře domácí. Každá série někdy skončí a v tomto duelu půjde o to, u kterého ze soupeřů to bude.

Rozhodčí: Liškutín Antonín.

Mladý sedmdesátník Miroslav Sedlmaier

Dne 3. dubna 2016 se dožívá sedmdesáti let pan Miroslav Sedlmaier ze Strážova. Široké, zejména sportovní veřejnosti je dobře znám jako velice zasvěcený glosátor převážně fotbalového dění na Plzeňsku. Jeho zprávy z této oblasti, rozbory a úvahy uveřejňované ponejvíce v Klatovském deníku i dalších tištěných periodikách, ale i na internetových stránkách Šumavanet, vycházejí z mimořádně dobré znalosti problematiky, podpořené nadprůměrnými zkušenostmi z této oblasti.

6.kolo 1.B třídy : Z VENKU OPĚT S PRÁZDNOU

Strážov nezastihl začátek nového ročníku v herní pohodě a dva získané body, to je velká mizérie a ani vzpomínka na poslední zápas ve Starém Plzenci, který zde před dvěma roky prohrál vysoko 5:1 mnoho šancí  na vylepšení bodového konta nadávaly. Výsledek ze sobotního utkání to jen potvrdil a nejen to, potvrdil, že mimo formy chybí mužstvu také střelec. Čtyři branky v šesti utkáních a z toho byla ještě jedna vlasní soupeře toho jsou důkazem.

V Hartmanicích dostal dorost půl tucet branek

Na podzim prohrál dorost v hartmanicích 8:0. tentokráte dopadl o něco lépe a vrátil se s půltuctem branek s výsledkem 6:1.

HARTMANICE - STRÁŽOV  6:1(3:0)

Branky: 6. a 67. Houška Zdeněk , 11. a 53. Dryje Filip,  36. a 57. Toner Patrik -   84. Kalivoda Jakub . Rozhodčí Kurc, ŽK 2:0, diváků 30

DOROST DOSTAL V NEZAMYSLICÍCH BŮRA

NEZAMYSLICE - STRÁŽOV   5:0 (3:0)

O výsledku bylo prakticky rozhodnuto v průběhu osmi minut, kdy hosté zaspali začátek utkání a střelecky disponovaný Procházka završil svůj hattrick. Tím to ale neskončilo. Po hodině kdy přidal tentýž hráč pátou branku, když před tím v 54.minutě ještě Kubovec upravil na 4:0.

Branky: 1.,5.8.a 60. Procházka Bohumil, 54. Kubovec Josef . Rozhodčí Kurc, ŽK 1:1 , diváků 30.

Další výsledky  ZDE

BODY ANI GÓLY Z NEBE NESPADLY

SK STRÁŽOV – MOCHTÍN  0: 1 ( 0: 0)

Ani v šestém jarním zápase Strážov nedokázal zvítězit. Proti tomu byl hostující Mochtín, který zabránil, aby  hubená jarní bilance Strážova v podobě remízy a to na hřišti ve Starém Smolivci  zůstala osamoceným jediným pozitivem domácího týmu.  Co ale nejvíce věrné strážovské diváky mrzí je zjištění, že na dosud na jaře neviděli v síti hostů jedinou branku a domácí ani jednou nezabodovali !!!

Branky:65.Dolejš J. Rozhodčí : Velíšek, ŽK  2:2, diváků 120.
Sestava Strážova : Javorský, Čížek (87.Šlégl), Presl (60.Jánský), Michel, Denk, Kološ, Faltín, Chaluš, Hosnedl (45.Mundl), Janka, Mayer (75.Plíhal).  ŽK: 2:2, diváků 120.

20.kolo_-  výsledky  1.B_třída_2.-3.5._2014

Doma se jim dařilo, nyní budou hrát pouze venku

STRÁŽOV - N. HORY  4:0 (1:0)

Úvod jarní části OP se strážovským dorostencům vydařila . Ze čtyř utkání na domácím hřišti neuspěli pouze v duelu s SK Bolešiny . Nicméně dvanáct získaných bobů je dobrým základem pro zbývající část. Tu již absolvují na hřištích soupeřů kde je čeká další série odvetných zápasů.

Sestava domácích: Kiesenbauer P., Novák T., Thurnval P., Drmola V., Heidenreich D., Kalivoda J., Volf T., Schwarz O., Janda L., Thurnvald V. Širaj M., Kutný P., Hořánek A., Chroust M.

Branky: 31. a 90. Drmola Vojtěch, 65. Kutný Petr, 87. Hořánek Adam. Rozhodčí  Petrželková, ŽK 2:1 , diváků 35.   OP_dorostu_15.kolo_3.5.2015.

Dorost : STRÁŽOV - HARTMANICE 3:2(1:2)

STRÁŽOV - HARTMANICE   3:2(1:2)

Branky:  43. Kalivoda Jakub, 57. Drmola Vojtěch, 63. Heidenreich Daniel -  20.  Maslák Ondrej, 29. Šimek Michal. Rozhodčí Petrželková Kateřina, bez karet, diváků 25.

Sestava Strážova: Kiesenbauer P., Novák T., Bouberle P., Thurnval P., Drmola V., Heidenreich D., Kalivoda J., Volf T., Schwarz O., Janda L., Thurnvald V. Širaj M., Kutný P., Hořánek A., Hrach D., Chroust M., Janda L.

Kompletni_výsledky_13.kola_OP_dorostu

Strážov - Nezamyslice 1:0 (0:0)

Milan Presl - spolutrenér dorostu

Komentář k utkání dorostu Strážov - Nezamyslice se mi píše o poznání lépe než většina těch z podzimní části soutěže.Úvodní zápas jara jsme totiž snad trochu překvapivě vyhráli výsledkem 1:0 !!!

V 9.kole dorost Strážova nehrál

Podle rozlosování OP dorostu vyšel na Strážov volný den.

Výsledky ostatních zápasů tohoto kola :

8.kolo HARTMANICE - STRÁŽOV 8:0(:0)

HARTMANICE - STRÁŽOV  8:0 (5:0)

Branky: 10., 30., 52. a 81. Šimek Michal, 28. a 29. Švec Pavel, 33. Tonner Patrik, 55. Maslák Ondřej. Rozhodčí Kurc Lubomír, ŽK 2:1, ČK 1:0 (Tonner Patrik), diváků 30.

Strážov - Bolešiny 0 : 8 (0 : 3)

Zdravím příznivce fotbalu a strážovského zvlášť,

jen několik slov k nedělnímu utkání dorostu Strážov - Bolešiny s výsledkem 0:8 pro hosty.

K nedělnímu  obědu odjížděli hosté  jistě daleko spokojenější než místní borci a diváci nevyjímaje. Jen úvodních snad deset minut se mohlo zdát, že se bude hrát vyrovnaná partie. Pak se však naplno projevila o poznání větší fotbalovost, lepší sehranost a s přibývajícími minutami i fyzická kondice hostujících hráčů. Domácí se stále častěji spokojili s neadresnými odkopy, přesné přihrávky by se snad daly spočítat na jedné ruce a světlými okamžiky byly jen ojedinělé průniky po křídlech, které ovšem končily před pokutovým územím a hostujícího brankáře prakticky neohrozily. Naopak hosté o sobě poměrně slušně věděli a dokázali se také přihrávkou najít. Tou pak celkem snadno přecházeli přes otevřenou obranu a zajistili si již v poločase několikabrankové vedení. Druhý poločas nedoznal výrazné změny. Domácí se  marně snažili individuálně probít na dostřel soupeřova brankáře, zatímco hosté kolektivní hrou navyšovali góly na svém kontu. To se nakonec završilo jen dva zásahy před ostudnou desítkou. I přes tento nelichotivý výsledek by zasloužil uznání branář domácích, jež svými zákroky uchránil svůj tým od ještě větší pohromy. Škoda jen, že slova pochvaly by snesli pak už jen dva či maximálně tři jeho spoluhráči, zatímco u soupeře mohli trenéři chválit v daleko větším měřítku.