Bookmark and Share

III. třída - 3.kolo: JANOVICE B - STRÁŽOV B 1 : 4

Vydáno dne 26. 08. 2013 (2177 x přečteno)

HATTRICK NESTÁRNOUCÍHO VÁCLAVA JANDY  V JANOVICÍCH  ZNAMENAL ZISK TŘECH BODŮ  !

Velmi cenné  body přivezli hráči B týmu mužů z Janovic, když vyhráli derby s rezervou Dukly Janovice B  !!! V tomuto úspěchu přispěl čistý hattrick Václava Jandy z prvního poločasu, který jak se ukázalo znamenal hodnotu tří bodů. Béčko tak vylepšilo neúspěch A týmu doma, který na body v klání s rezervou z Přeštic nedosáhl.

JANOVICE B – STRÁŽOV B   1 : 4 (1 : 2)

Josef Vaněk

V derby utkání zajížděla strážovská rezerva  na půdu do Janovic kde se utkala z jejich rezervou. Hned od úvodních minut utkání byli aktivnější hosté a začali si vytvářet šance. V 7.min. se po rohu od Hosnedla J. dostal míč k Jandovi V. který s přehledem proměnil 0 : 1. Domácí dokázali vyrovnat v 11.min. po zaváhání obrany po zahrané standartní situaci 1 : 1. Hosté po obdržené brance na chvilku vypadly z tempa, ale brzo se oklepaly a opět zatlačili domácí před jejich branku. Ve 20.min. se prosadil pěknou střelou z trestného kopu přes zeď´ Janda V. 1 : 2. Tento hráč ještě neproměnil do konce 1. poločasu 2. velké příležitosti a tak se odcházelo do kabin za stavu 1 : 2 pro hosty.

Hned v úvodu 2. poločasu neproměnil velkou šanci Bouberle A. kdy jeho střela skončila těsně vedle tyče. Domácí svůj výkon zlepšili a hra ve 2. poločase byla celkem vyrovnaná. V 52.min. se dostal před branku domácích Vacík J. který byl faulován a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Míšek L. V 62.min. se krásným lobem z 20. metrů přes brankáře domácích prosadil opět Janda V. 1 : 4  a tím završil hattrick v tomto utkání. Hosty opět podržel několika pěknými zákroky brankář Nový J. Hosté se také již v útoku neprosadili a tak zaslouženě vyhráli 1 : 4 a připsali si další 3. body do tabulky. Utkání řídil ke spokojenosti obou mužstev Javorský Josef.

Sestava - Nový J., Kalista K., Šrámek P., Kollross P (46.min. Kolář M.), Rendl P., Míšek L. (68.min. Maxa P.), Kalista R. (46.min. Plíhal M.), Vacík J. (78.min. Kiesenbauer L.), Hosnedl J., Janda V., Bouberle A. (78.min. Bouberle P.)

Branky: 11. Hofman Jiří – 7., 20. a 62. Janda Václav, 52. Míšek Lukáš.

Rozhodčí : Javorský Josef.  Bez karet. Diváků 20.

A2A0101 K.  Hory Hradešice B 6: 1 ( 0: 1) 80
Branky: Šuba Vladimír  2, Rovňan Richard, Tomek Petr ml., Žurovec Ondra, Kašák Jan - Florian Martin; Rozhodčí: Lojík Václav; ŽK: 0:1

A2A0102 Hartmanice Bezděkov A 3: 1 ( 3: 0) 70
Branky: Hasenöhrl Petr, Zetocha František, Šimek Michal - Břečka Miroslav; ŽK: 1:3

A2A0103 Mochtín B S. Týnec 1: 1 ( 0: 1) 50 PK 3:2
Branky: Jarabica Stanislav - Frous  Michal; Rozhodčí: Habada Vladislav; ČK: Potužník Jan - 0

A2A0104 Měcholupy A N. Hory 7: 1 ( 5: 0) 50
Branky: Tvrdík Ivan  2, Zadražil Zdeněk, Votava Josef, Valečka Jan, Kaňák Jan, Bálek Dušan - Vaněk Luděk; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír

A2A0105 T. V.Hydčice Velhartice 0: 1 ( 0: 0) 40
Branky: Tykal Martin; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: 4:3

A2A0106 Svéradice B Žihobce 2: 4 ( 0: 2) 60
Branky: Smitka Josef  2 - Lemberger Martin  2, Harant Karel, Šimáček Jindřich; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: 1:5

A2A0107 Janovice B Strážov B 1: 4 ( 1: 2) 20
Branky: Hofman Jiří - Janda Václav  3, Míšek Lukáš; Rozhodčí: Javorský Josef