1. B TŘÍDA - VÝSLEDKY-STATISTIKY

Vydáno dne 01. 11. 2014 (2086 x přečteno)

ŠTĚNOVICE - SK STRÁŽOV 3: 3 ( 2: 3)  PK 2:4

Petr Presl

Na branky bohaté utkání viděli diváci ve Štěnovicích, když v prvních 28. minutách viděli pět branek a velmi zvláštní vývoj utkání. Hosté vedli bleskově už od 2. minuty po brance Aleše Presla. Domácí srovnali nedlouho poté z PK na 1:1. Hosty znovu do vedení poslal hosty Aleš Presl po samostatném nájezdu na brankáře. Třetí branku Strážova přidal hlavou Jirka Hosnedl. Strážov si zasloužil za svůj výkon odvézt ze Štěnovic i plný bodový zisk, ale proti byl po poločasové přestávce kromě domácích hlavně rozhodčí Rimprich, který po bezchybně řízeném prvním poločasu v tom druhém už neřídil utkání objektivně a dovedl domácí k remíze. Penaltový rozstřel přinesl bod navíc zaslouženě strážovským hráčům, kteří se v něm na rozdíl od domácích nemýlili.

Branky: Volf  2 -  2. a 25. Presl A.,  28. Hosnedl J.

Rozhodčí: Rimprich, ŽK 3:3, diváků 90.

Sestava  Strážov :  Javorský M., Čížek V., Janka L.,  Franc J., Michel J., Hosnedl J., (70.Šlegl M.), Kološ D., Faltín T., Denk M., Mayer B., Presl A.